neděle 27. května 2012

Víc! Víc! Víc!


Auxes vydali třetí desku. Její předchůdkyně byla výborná, ale tahle je ještě lepší. Atakuje tak hranice punkové geniality.

V čem je tedy More! More! More! geniální? Základem všeho je až neskutečná energie, která z kapely, kterou tvoří veteráni scény, čiší. A to nadšení kapely se na posluchače přenese nebývale snadno, takže už během druhé minuty člověk tančí nebo sebou trhá v divokém pogu… to podle toho, na kterou vrstvu desky má zrovna náladu.

Auxes totiž dokázali skombinovat agresivní energii a zvuk s výraznými melodiemi a údernými sloganovitými texty a sborovými zpěvy, které nedostanete z hlavy. To vše dohromady tvoří intenzivní punkový nářez, o němž si troufám říct, že je nadčasový. A dokázali to na celé ploše alba, které sice není dlouhé, ale o to je intenzivnější. Nejlepší reklama na koncert, kde propotíte triko a odcházíte plní endorfinů.

Těch našlapaných dvacet osm a půl minuty uběhne tak rychle, že ihned po konci poslední písně budete opravdu křičet More! More! More!

A to, že nekecám do větru, si můžete ověřit poslechem na bandcampu kapely, kde je možné album i koupit, což je s návštěvou koncertu ta nejlepší cesta, jak muzikantům ukázat, že jejich hudba stojí zato.

Žádné komentáře:

Okomentovat